| BuGsstormbunny a întrebat:

Bună seara. Care este treaba cu pana de curent în Europa despre care vorbește Austria?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Sincer, nu știu ce sa îți răspund. Imi suna ca cea mai mare făcătură, ar fi imposibil sa se întâmple așa ceva, mai credibil ar fi sa fim invadați de extratereștrii?

| OldSoul a răspuns:

Eu nu prea stau sa-mi bat capul cu stirile, si chestiile de genul.
Dar cu referie la aceasta pana, pot sa-ti spun ca e vorba de un fake-news. Totul a pornit de la o ideea a celor din Austria de a face o simularea a unei pene de curent, sau ceva de acest gen.

| oglindasultanului a răspuns:

Vietile oamenilor depind de "firme", iar pentru ca acestea sa ajunga in viata lor, depinde de relatiile dintre lideri. Nu stiu exact motivele, dar presupun ca s-au facut niste modificari prin fabrica.