| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara! Cate idei de creme noi pentru psoriazis? Sotul meu are cam de 2 ani, am tot mers la dermatolog dar mi se pare fix pierdere de timp. I a recomandat niste creme si un sampon pe care de fata cu noi l a cautat pe google iar eu deja il stiam din search urile pe care le facusem laughing Foloseste diprosalic/dermovat unguent, diprosalic solutie pentru scalp care nu se mai gaseste si un sampon de la Dercos insa. mi se pare ca nimic nu si face efectul asa cum trebuie. Persoane cu psoriazis pe aici? Mentionez ca are psoriazis vulgar

1 răspuns:
| Andreea99911818181 a răspuns:

In caz de sunt cunoscatori pe aici care au nevoie, eu il dau si cu Psorilys luat de la Dr.Max si e destul de buna