| gabriielaaa a întrebat:

Bună seară. Ce înseamnă petru voi a fi o femeie deschisă. Adică în ce sens?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice femeie care se considera ca face parte din categoria celor ""open minded"", poate fi apreciata si considerata ca ar putea face parte sau sa reprezinte o potentiala ""femeie deschisa""... d.t.p.d.v. big grin Sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Pentru mine o femeie deschisa este aceea care stie sa abordeze fel si fel de subiecte, care stie cate putin din fiecare lucru si nu ti-e rusine sa te afisezi cu ea,, adica sa aiba anumite cunostinte sa te faca sa tot vorbesti cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica o femeie sociabila, comunicativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La minte, sa stie când sa vorbeasca si când sa taca.

| MadalinG99 a răspuns:

Cat mai intelegatoare si sociabila.

| Delilahhh a răspuns:

O femeie cu incredere in sine, aparent permisiva dar care impune respect prin felul ei de a fi.