| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Bună seara, fetelor! Ce părere aveți despre barbatii/băieții din zodia capricorn? happy

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zodia nu conteaza!
Conteaza inteligenta baiatului, educatia primita, comportamentul lui fata de o fata samd.

| vocea a răspuns:

Pana iti raspunde o fata iti zic eu ca zodia nu conteaza pentru ele daca esti capricorn si arati bine te vor placea daca arati rau nu te vor placea.

| Pool77 a răspuns:

Astia cu zodia sunt ca babele cu religia.

Nu pot sa inteleg cum **** mea catalogati un om dupa zodie, serios.
Adica daca in zodie scrie ca e dragalas etc inseamna ca asa e si in viata reala, si toti asa sunt?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu, suntem cei mai plictisitoare zodie
Obisnuieste-te cu asta laughing

| Andreeas_Andreeas_1997 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu cred asta. Suntem niște oameni cu foarte multe toane.ne putem schimba foarte repede atitudinea.prividu-mă pe mine, cred ca suntem cam răutăcioși cu cei care nu prea gândesc laughing dacă ne place o femeie, dacă la ăsta te referi când spui cuvântul plictisitori, cred ca am face orice ca sa îi vedem zambetul pe buze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna,dar daca vrei iti pot spune ce parere am despre persoanele care cred in zodii.Nu e una prea buna, apropo.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu reusesti sa iti stapanesti Predispozitiile zodiacale? cursul vietii doar modeleaza predispozitiile; zic eu.winking laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu nu cred in asa ceva.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ne=am cunoaste personal: in 3-4 zile ti-ar arata in atitudinea si comportamentul tau 194 de manifestari specifice zodiei tale! :o tongue laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

laughingHmm.Sunt sigura ca ai reusi.De ce? Pentru ca au un caracter foarte general.De genul :"Femeie din zodia Gemeni e creativa"(asta mi-a venit pe moment). Daca se potriveste asta nu inseamna ca zodiile devin brusc reale.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu m-am referit Strict la Predispozitii, pe care tu probabil ti le modelezi/reprimi in mod constient; dar ele, predispozitiile, te-au modelat in ce esti laughing laughing laughing Pariu? dai o bere la Refugiul Agatat din Mtii. Parang daca am dreptate!?winking laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ai sa pierzi pariullaughingAha.Deci le reprim constient.Imi poti da un exemplu de predispozitie? M-ai facut curioasalaughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

"babo"!winking iar te ocupi cu farecele!winking laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Iar? M-am mai ocupat cu ele?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact; inainte de a ma determina sa iti comentez raspunsurile, laughing tongue laughing

| Xelon a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nenea Valeriu(banuiesc ca asa va cheama), vreti sa spuneti ca va puteti da seama de zodia cuiva dupa comportamentul respectivului?
PS: Cum sa beti doar o bere? sad
Ori nu beti deloc, ori beti o lada, asa se face! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Xelon):

1. fara nene, daca vrei sa ramanem prieteni
2. nu! nu-mi pot da seama in ce zodie este pozitionata o persoana
3. nu ai inteles absolut nimic din raspunsurile anterioare
Bafta deasa si mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detasati emotional, reci, amuzanti.
unii mai erau si dusi cu pluta...in sens negativ.

| GrungyCacti a răspuns:

Daca nu ar fi asa de traditionalisti ar fi cei mai perfecti.

| DricA a răspuns:

Eu sunt Capricorn si am avut si relatie cu un barbat Capricorn, de vis nu alta :)) 2 caposi in aceeasi casa, mereu ocupati care nu au timp de nimic, mereu muncesc, orgoliosi si incapatanati pana peste cap. Stand cu el mi-am dat seama si cum sunt eu..cam asta cu barbatii capricorn. In schimb iubesc frumos, curat si sincer. poate te plictisesti la inceput dar pe masura ce se invata cu tine, se mai dezgheata :D Gasesti pe zodiacool.ro o descriere mai detaliata a lor.
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/capricorn