| HelloWorld2012 a întrebat:

Bună seara! Ce ştiţi despre învăţământul irlandez? Cunoaşteţi pe cineva ce a făcut liceul acolo? Cum este în comparaţie cu învăţământul românesc? Mulţumesc. happy

3 răspunsuri:
| HelloWorld2012 explică (pentru LonelyLoner92):

Mulţumesc, însă doream mai mult păreri din propria experienţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Irlanda se preda mult mai usor.Totul este in engleza. Ce am facut noi in clasele 1-4 fac ei in gimnaziu si asa mai departe. E foarte usor si te descurci.Nu se predau toate lucrurile astea de care nu avem nevoie niciodata.