| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Cum este la un cinematograf? Eu nu am fost niciodată!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Plin de oameni care vorbesc si mananca zgomotos. Dai bani ca sa vezi un film ce o sa apara si pe net in multe cazuri. Nu mi se pare ca merita.

| LordCristobal a răspuns:

In mare parte e fain, confortabil si e o experienta inedita.Si e 3D e foarte fain sa te duci.
Singura parte nasoala e ca daca te apuca nevoile in timpul filmului nu te poti duce la baie ca pierzi din film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intuneric