| Daniel2800 a întrebat:

Buna seara dragi prieteni,
Stiti siteul Wattpad? Daca da, puteti sa aruncati un ochi la povestea mea? De asemenea as vrea sa va stiu parerea. Orice parere micuta este binevenita.De asemenea as vrea sa stiu daca v-a placut ceva. Daca da ce? Multumesc anticipat. P.S: Scuze categoria, dar este cea mai 'verificata'. Povestea: http://www.wattpad.com/42256917-semper-fidelis-pace-si-i ubire-prolog Sper sa va placa!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te-ai scuzat pentru greseli, dar trebuie si eu sa ma scuz: nu am reusit sa trec de pagina a doua, erau atat de multe greseli, incat devenise de necitit. M-am luptat o vreme, apoi am capitulat, trebuia citita fiecare fraza de 3-4 ori, apoi cautate partile de propozitie principale si puse in gand semneel de punctuatie pentru a intelege. Asa incat pierdeam randul si sirul intamplarii si totul devenise complet de neinteles. Pacat, parea interesant ce scriai acolo, dar ilizibil. Inteleg ca vrei sa scrii dintr-o suflare, dar nu reusesti sa te faci deloc inteles astfel, asa incat fie scrii doar pentru tine, fie iti revezi fiecare rand macar de 5-6 ori cu dictionarul alaturi si corectezi totul. Perfectiunea gramaticala arata respect pentru cititor, iar daca nu ai respect pentru cititor, nici el nu va avea respect pentru tine.

| Daniel2800 explică (pentru Brigaela):

Multumesc de raspuns.Am inceput sa corectez greselile. Poti sa te mai uiti odata si sa imi spui daca este mai bine? Te rog...