| R4quel a întrebat:

Buna seara. In curand merg la un eveniment: nunta + botez. As dori sa va întreb dacă știți cât se lasă dar, având in vedere ca este un eveniment dublu?! Multumesc! ????

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

1500 sau 2000 lei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti foarte apropiat de miri / parinti ce o mai fi ei acolo cam 1000 lei persoana... daca nu doar asa cunostinte indepartate, poti lasa mai putin

| sierra1 a răspuns:

Costul meniului, dublu măcar

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca e din familie, undeva la 2000 de lei. Daca e strain sau doar prieten, 1500 de lei.