| babyalexa a întrebat:

Daca ati participa la o nunta sau la un botez,ce v-ar impresiona? Nu stiu, orice v-ati dori sa vedeti la un asemenea eveniment. Poate dansatoare,poate un anumit fel de decorare al salii, orice.Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Sa fie cu teme originale..gen medieval sai spatiu..sau mare..la botez sa fie ursuleti de plus mari peste tot si masina de aia cu baloane de sapun.Iar la nunta o ploaie lunga de vreo2-5 minute cu petale de treandafir..plus e foarte important divertismentul..jocurile si activitatile haioase.
Alta idee ar fi sa cante ceva un prieten de familie
Tot felul de chesti draznite

| babyalexa explică (pentru Nayuky):

Multumesc.Esti singura care mi-a raspuns obiectiv.Toti vrem sa fim ajutati dar putini ajutam la randul nostru...

| Nayuky a răspuns (pentru babyalexa):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor, si iti multumesc pentru fundita. oricum nu ea era scopul..Scopul meu era sa te ajut..plus ca ..chiar daca nu ne dam seama..atunci cand raspundem..ne exprimam opinia sincer, si asta ne face binehappy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! acum se fac astfel de evenimente numai de fota, dar se uita de obiceiuri si traditii, acum se etaleaza luxul, si prostimea!