| CRISTIANpop1 a întrebat:

Bună seara. Întrebare foarte ciudata dar va rog fără mișto.Se poate spune ca ești gay dacă îți place cum arata alt bărbat? Nu vorbesc de atracție ci doar ca sunt unii barbati care arata bine și se poate în subconștient sa dorești sa fi ca acel bărbat?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Nu are nicio legătură cu atracția sexuală. Și femeilor le plac cum arată alte femei dar nu înseamnă că sunt bi sau lesbi ci doar că le admira, vine din admirație nu din atracție sentimentala.

1 răspuns:
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu, nu e gay sa intelegi conceptul de frumusete a unei fiinte umane chiar si daca e de acelasi sex cu al tau.