| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! La postliceală stai după ora 17 ca la facultate?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde. La unele postliceale exista doua programe de studiu: cel de dimineața și cel de după amiaza.

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

De obicei se invata in 2 schimburi dar eu iti recomand programul de dupa-amiaza pentru ca poti avea job dimineata si pentru ca in schimbul 2 e mai lejer, adica poti intarzia la ore ca tot te pune prezent, poti pleca mai devreme sau puteti pleca toti mai devreme pentru ca nu au cum sa va tina pana la 9 seara acolo desi in acte asta ar fi programul. Nu zic sa nu te tii de scoala, zic sa inveti foarte bine mai ales acasa, dar sa nu te stresezi cu prezenta la ore

| StoicAnalysis a răspuns:

La unele poti sta si pana la 20:00