| Cris988 a întrebat:

Bună seara! O curiozitate.: stiti care e cel mai tânăr utilizator TPU, respectiv cel mai în vârstă?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

| Mayhem666 a răspuns:

Sunt peste 1 milion de utilizatori pe acest site, asa ca este un pic cam greu sa aflam care este cel mai tanar si care este cel mai batran. Am observat ca au fost si utilizatori de doar 9 ani, dar de asemenea am observat ca sunt su utilizatori de peste 60 de ani.

| PeFuga a răspuns:

Probabil sunt utilizatori de toate vârstele, dar oare cati dintre ei mai sunt activi pe site?

| mnbvf a răspuns:

Nu cred că știe cineva, sunt o mulțime de utilizatori și nu toți își afișează data nașterii aici pe site.

| Happy33 a răspuns:

Cel mai tanar... nu exista... se tot schimba iar cel mai vechi este cel care a creat TPU. Funda? te rog