| lorenas a întrebat:

Buna seara sunt noua pe acest site l-am gasit intamplator incercand sa gasesc raspuns la o intrebare daca sunteti draguti si cineva imi poate raspunde intrebarea mea ar fi urmatoareatonguee mail la conversation imi apar comversatiile pe care le-am avut eu cu diferite persoane dar pe voce in momentul in care dau clik pe ele se deschid dar nu le pot reasculta imi apare doar numele persoanei respective, numele meu si minutele. Se pot reasculta exista vreo metoda prin care le-as putea descarca la mine in calculator sau aceste apeluri pe messenger de voce nu au aceasta optiune? Mesajele scrise le pot deschide si reciti dar cele vocale? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri sper ca am fost destul de explicita!

1 răspuns:
| Sebby a răspuns:

Mesajele voce nu se pot reasculta. Messengerul in momentul de fata nu perminte optiunea de inregistrare convorbire integral. Succes big grin