| Habarnuamcenumepum a întrebat:

Bună seara TPU am 1.95 inaltime si 128 kg am incercat sa dau jos grasime prin cardio dar ju ma pasioneaza cardioul de vreo 3 luni fac exercitii doar pentru masa musculara, acum intrebarea pot da jos grăsime făcànd doar exercitii de ous masa musculara?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea poti da jos grasime daca nu faci si cardio, fiindca acolo se arde grasimea.
Iesi la alergat zilnic 30 minute si dupa 1 luna urci la 40 minute, apoi la 50 si cand ajungi la 60 min te stabilizezi.