| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU.
Am si eu o curiozitate, oare există site-uri cu femei care plătesc bărbați pentru ex? Dacă da puteți să îmi ziceți si mie? Mulțumesc

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cica in UK sunt babe de peste 70 de ani care platesc pentru sex... povestea cineva pe aici, acum un an- doi.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca exista un site în care femeile cauta bărbați pentru sex plătit.Dar poți sa intri pe anumite site-uri matrimoniale și poate găsești ceva pe acolo. Daca nu, pui anunț tu.

| Cocoandrei441 a răspuns (pentru Freya1):

Păi da, dar unde să pun?

| anonim3247 a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Să te CAUTE femei ca să faci sex cu ele ar trebui să ai ceva de 20 cm lungime.

Numai că NU primești bani, doar un zâmbet la despărțire.

| anonim3247 a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Mărimi mai mici NU are nevoie o femeie să caute că găsește peste tot.

| anonim3247 a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Și dacă nu știai - durează foarte mult până găsește o femeie unul așa și caută mulți bărbați să fie așa până găsește.

Și când îl găsește - RAGE DE DISPERARE când face sex cu el.

Deci - vezi întâi cum stai cu dotarea ca să ajungi să te caute femeile.

| Cocoandrei441 a răspuns (pentru anonim3247):

Ceva de genu am eu...

| anonim3247 a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Îți arăt ce TIP de femei între 25 de ani și 35 de ani te CAUTĂ ca să facă sex cu tine.

Cam așa - 24 - 28 de ani

https://s13emagst.akamaized.net/......ff1c8d.png

Cam așa 30 - 35 de ani.

https://www.inpuff.ro/......_66858.jpg

Cum ajungi tu ca să cunoști multe femei de tipul ăsta e treaba ta dar NU pe internet le cunoști.

Ele te CAUTĂ cât vrei doar tu ca să fi cu ele și să faci sex cu ele.

NU invers.

| Theo94 a răspuns:

Pussy costs money, dick is free.