| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! cine stie unde pot gasi pe vreau site sau ceva o lista cu decesele dintr'o anumita zi, sau daca stiu numele sa vad daca persoana respecitva e decedat! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KryssuxD_9221 a răspuns:

Ai putea sa cauti pe google decese, pe ce an doresti si orasul unde s-a intamplat, ar trebui sa-ti apara niste site-uri sau ceva de genul =)

| lalu666 a răspuns:

De obicei se scrie in ziare la anunturi cu decese
sau daca acolo nu casesti incearca pe saitul de la primarie acolo se fac certificatele de deces