| gicuta1 a întrebat:

Buna seara TPU, se apropie Sf.Andrei si va fi si ziua nepotelei mele de 3 ani,as vrea sa-i fac o felicitare personalizata sau un slideshow cu pozele ei sau cam asa ceva, sa i le pot posta pe facebook, imi da cineva idee?

Răspuns Câştigător
| Eleonore a răspuns:

O felicitare personalizata, ea impreuna cu personajele preferate din desene facand actiuni impreuna. De ex: nepoata la masa stand langa un erou preferat din desene animate; sau micuta la culcare, in pat langa ea alt personaj, sau in parc (altul). Idei sunt si ii va placea sper sa si reusiti dvs. Cu respect, va sugerez sa invatati copilul sa se bucure de frumos, de pur, ce i se va planta in inima de mica va culege toata viata. Nu-i inoculati mondenismul de la 3 ani, el va exista daca il va dori ca si o alegere de adult. Astept mesaj daca v-a placut ideea. happy