| andrei123 a întrebat:

Buna seara TPU! Se poate ca cineva de pe acest site sa-mi imi faca si mie o melodie? As dori o melodie, nu conteaza, facuta de cineva caci eu nu ma pricep pe care eu sa fac niste versuri si sa inregistrez! Sincer nu stiu ce melodie, as dori doar sa fie una frumoasa ce merita ascultata! Multumesc anticipat si astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| claudiabambi a răspuns:

Stiu te cred dar nu te pot ajuta imi pare rau! Mult noroc in continuare