| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa ma apuc de fumat. Întrebarea mea este: Cum sa fac sa nu ma miroase părintii(fumez mentolate) ținând cont ca amn2 părintii fumează mentolate de 10 ani... as vrea cât mai multe răspunsuri. Sa nu`și dea seama și sa nu bănuiască nimic. Mulțumesc !

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Baaa minorule la 12 ani tu vrei sa te apuci de fumat. Pune ma mana pe carte si lasa tigarile ma chi.at.u.e.Dute si smulge un pumn de menta, dai foc si inspira.Ii ca si cand ai fuma.Thuii luavar satana de generatie super-dotata...

| DarQueen a răspuns:

De ce vrei să te autodistrugi?
... întrebare retorică...

| RoXxy a răspuns:

Dc sa te apuci de fumat? SA pari mai "shmecher"intre "prieteni"? Sa stii ca daca fumezi nu esti cu absolut nimic mai grozav decat altu' ci doar iti faci rau si mori mai repedelaughingSfatul meu este sa te mai gandesti daca chiar iti doresti sa te auto-distrugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea me e ca mai bine nu ai fuma pentru ca vei avea de suferit din aceasta cauza mai ales daca te dezvoltzi vei ramine josutz si nu iti va creste nimic asa ca e mai bine sa nu fumezi da daca deacum fumezi si nu te poate convinge nimeni eu te-as sfatui ca dupa ce fumezi sa manici ceva ca de exemplu seminte de floarea soarelui, sa iti eai un shprai pentru gura.dar mai bine Nu fuma!