| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Buna seara tuturor!
Am si eu nevoie de putin ajutor- stie cineva vreun site pe internet unde pot gasi diverse schite de mileuri crosetate si explicatiile de lucru langa schite? sau vreo carte ceva pentru crosetat, tot asa cu schite de modele si explicatii de lucru. Am cautat dar nu prea am avut succes.
Va rog ajutati-ma!
Va multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Buna! Nici eu nu am gasit mare lucru, dar sper ca schitele pe care le-am gasit sa te ajute cat de cat ..http://elyhandmade.blogspot.ro/2012/03/mileuri-crosetate-schite_04.html

| PangeeaRogvaiv explică (pentru WildLatte):

Multumesc mult draga mea pentru ajutor!

| WildLatte a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Cu placere si multumesc pentru fundita.