| skunkypep a întrebat:

Buna seara, urmaresc de ceva timp o fata pe Facebook, adica ii dau like-uri cam la toate pozele pe care le pune. Astazi si-a schimbat poza de la poveste si eu i-am dat un ????. Dupa 2 ore cam asa imi da mesaj pe messenger cu emoticonul asta ????. Credeti ca are un mic interes pentru mine? Merita sa incep o conversatie cu ea? Sau poate a trimis acel emoticon in semn de multumire?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fratioare, daca iti place fata, vorbeste cu ea ca nu te mananca. Fii deschis. De ce sa te ascunzi? Vorbeste cu ea si invit-o si la un suc.

| aXy99 a răspuns:

De ce nu?

| MGEORGESCU a răspuns:

Mergi pe principiul nu risc, nu castig! Daca este interesata de tine cu siguranta iti va raspunde si o sa-si dea tot interesul sa poarte o conversatie placuta cu tine, in caz contrar iti da cu seen si gata, desi ma indoiesc din moment ce ea ti-a trimis deja un emoticon. N-ai de unde sa stii ce scanteie se aprinde intre voi decat daca incerci! Bafta!