| bianca19995 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta cu toti la intrebare pe care am sa o pun.Raspunsul care ma va ajuta va primi funda.Deci,am dat sonorul la maxim la calculator si am dat si pe youtube si nu se aude nimic.Ideea este ca vreau sa scult melodii si nu se aude si sonorul este la maxim.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Daca nici alte sunete nu se aud atunci ori e defecta placa de sunet a pc-ului ori trebuie reinstalat driver-ul.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate este inchis sonorul de pe youtube! Vezi in systray in dreapta jos pe desktop ai un difuzor ->clik pe el->clik pe Mixer->aici ridica toate riglele sus (in momentul setarii sa fie browserul deschis pe youtube)

| Mustache a răspuns:

Ori nu ai bine facute setarile la boxe, ori trebuie sa reinstalezi chitul de sunet