| MrSeby a întrebat:

Funda.Deci cand deschid laptopul sonorul este dat mereu pe mute.Cand vreau sa pornesc sonorul sta cam 2 minute in care prinde o frecventa de radio ( se aude muzica pe fundal dar nu este de la mine ) si se da din nou pe mute, iar la urma nu mai pot sa pornesc de loc sonorul.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul tau e dotat cu antena pentru a prinde frecvente de radio?

| MrSeby explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrSeby):

Si atunci cum prinde o frecventa radio cand il deschizi?

| MrSeby explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, de aia am pus intrebarea... cateodata se mai aud si niste voci, ca si cum as asculta convorbirea cuiva. Vorbeste engleza