| kkkk a întrebat:

Buna ~. sper sa ma puteti ajuta..imi place ff mult muzica populara.happy..si as vrea melodii negativ cu tot cu versuri unde as putea exersa sa cant happy.dar melodiile sa fie frumoase, de joc, cum se canta pe la nunti, botezuri. Parca imi amintesc ca era o cantare care avea versurile cam asa :

" ce sa-i faci mai bade, ca asa-i viata
cu bune si rele, toti trecem prin ea"

funda,, daca ma ajutati happy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Scrie pe google negative/instrumentale/karaoke muzica populara sau download negative muzica populara.Bafta! happy