| anonim_4396 a întrebat:

Buna,spuneti-mi si mie joomla este un CMS gratis? fara licenta? ma poate lumina cineva? mersi

Răspuns Câştigător
| RoccoSuasito a răspuns:

Da este un CMS gratuit. Il poti instala cu xampp sau Microsoft Webmatrix si poti lucra local, adica sa iti construiesti site-ul si il rulezi localhost, pe propriul sistem, sub Windows. Dar daca vrei sa publici site-ul pe net cred ca va trebui sa cumperi un serviciu de gazduire pe un server. Nu stiu daca vei gasi un server gratis.