| ๓คгเคภค a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe adrese cu video unde scrii numele tau sau pui poza ta si cind deschizi acel video sa cinte cu numele tau sau atunci cind cinta sa apara poza pe care tu ai pus-o.
Ca sa intelege-ti mai bine, eu va dau un exemplu :uitati-va aici→ http://ihero2012.com/hero-1405649769-20121031.html.
Cam asa ceva as vrea si eu, doar ca aici nu cinta (dar nu conteaza).
Cine imi da cele mai multe si mai bune adrese primeste funda(promit). Astept cit mai multe raspunsuri
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Incearca cu movie maker! poti face filmulete din poze personale cu muzica pe fundal, se afla in bara de start la programs!

| ๓คгเคภค explică (pentru pink425):

Eu stiu ca prin acest site poti sa faci astfel de video, dar nu ma pricep nimic cind intru acolo big grin Asta-i problema...

| pink425 a răspuns:

Pizap.com