| LanaDelRayFan a întrebat:

Hei! Maine o sa merg cu parintii la munte. Ati putea sa-mi spuneti o pensiune din Brasov ( Predeal) unde m`as putea caza?

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/predeal/cazare-predeal/pensiunea_maria-c381.html ai sauna, teren de sport piscina.O amera costa 120 lei si ajunge pana la 150 lei, pueti sta toti trei intro camera deoarece sunt mari!
Plus ca ai piscina sauna jacuzi, nu o sa te plictisesti, sa stii ca exista si cabane mai ieftine cu 80 lei noapte, eu am locuit 2 luni in Cimpina si mergeam in fiecare zi la Brasov si pe drum vezi mereu pensiuni si scrie sus si pretul unei camere.
Sperr ca te.am putut ajuta.
Daca vrei sa te mai uiti pe net scrie pe google asa : pensiune predeal si uita.te!
Pa.

| Irena97 a răspuns:

Vezi pe infopensiuni.ro care iti plac si care sunt libere atunci.