| Deidara554 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trucuri pentru Barn Buddy. Cel mai mult as vrea sa stiu daca se poate sa furi animalele cuiva? Daca da, cum? Funda si vot pentru cine imi spune trucuri.(in special cum se fura animale[daca se poate])

Răspuns Câştigător
| Flory200 a răspuns:

Sa furi animale nu poti dah la unele animale de exemplu vaca, de la ea poti sa furi laptele daca stapanul/stapana a uitat laptele in galeata.winkingDar sa nu crezi ca daca are caine cu mancare vei scapa... TE VA MUSCA!

Alte secrete sa vedem. Daca nu ai caine si iti pui casa, hambarul tot ce mai ai tu pe acolo pe recolta, tot o sa iti poata ****big grin Stiu asta din proprie experientatongue
Asa.
Cam atathappy

Imi dai si mie funda?crying

| djdoru19 a răspuns (pentru Flory200):

Deci, haide sa lamurim de la animale nu se pot fura dar de la plante poti fura doar daca cainele are farfuria ( bolul) gol. In legatura cu trucurilePtonguetonguetonguetongue stiu ogramada.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu poti sa furi animale pentru ca ele raman permanent da poti sa furi plante daca n-are caine sau daca n-are mancare funda?

| Geobilici a răspuns:

Din cate stiu nu se poate sa furi animale.
Si altceva thinking
Nici eu nu stiu.
batting eyelashes

;*

| djdoru19 a răspuns:

Salut. Sa sti ca de la animale nu poti sa furi in schimb sunt ogramada de alte smecherii. De exemplu pentru ati face credite rosii ( bb-uri rosii) si mai sunt smecherii pentru a trece 2 nivele odatatonguetonguetonguetongue. Dar din pacate nu le pot dezvaluitonguetonguetongue.

| djdoru19 a răspuns:

Sunt ogramada de smecheri la Barn Buddy, pacat ca nu le pot dezvalui. Dar nu exista nici un truc pentru a fura de la animale.tonguetonguetonguetonguetongue.