| nacualina a întrebat:

st in clasa a 10-a si am adus bautura in scoala whistling ce mi se poate intampla? ma pot exmatricula pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Şi pe nişte colegi de-ai mei i-a prins anul trecut cu berea în vestiar şi i-a exmatriculat pentru trei zile.

2 răspunsuri:
| loveyourkiss a răspuns:

Depinde de cata severitate este in scoala ta

| nacualina explică (pentru loveyourkiss):

Pai nu stiu ce sa zic daca stii despre liceul Economic... nu e prea mta severitate. Eu cred ca nu au motive pentru ca nu m`a vazut niciun profesor doar o colega care s-a dus la diriga...