| Candy a întrebat:

Buna stie cineva cum imi pun o poza cu mine la profil adica nu acolo unde inkark prima fotografie care o vede toata lumea. la profil sa imi pun ce profil vreau. stie cineva? ( explicati mai in detalii) Sau sa comentez o poza (de la altcineva) cu o fotografie sau cu o muzicaa. Sau sa imi pun muzicaa autoplay. Sau cum imi pun poza care sa o vada toata lumea cand vrea sa ma gaseaska.
ma puteti ajuta plz plz
puteti raspunde la o intrebare de aici si dau vot
pentru tot dau fundita+vot

2 răspunsuri:
| Candy explică:

Adk cand intri pe un profil la candva vezi ca comenteaza cu poza si uni oameni cu o muzicaa ( la hi5) intra pe un profil oarecare sa vezi ca acolo cnava comenteaza cu o anumita fotografie.Sau cum sa imi pun muzicaa autoplay la hi5.

| AnonimA a răspuns:

Buna da-mi un mesaj si fi mai explicit\a