| tuska a întrebat:

Stie cineva cum pot face un slide video cu poze si muzica gen celor de pe you tube? Va rog sa ma ajutati, nu prea ma pricep! Mersi

6 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Dai la Start>All programs>Windows Movie Maker. Pentru a pune muzica, dai in stanga la 1.Capture Video> Import audio or music si selectezi melodia care vrei sa fie pe fundal. Tii click pe melodia care ti-o aparut la Collections si o tragi in jos pe bara cu Audio/Music. Apoi te duci tot sus la 1.Capture Video>Import pictures si selectezi pozele care vrei sa le pui. Faci la fel cum ai facut cu melodia numai ca le pui pe bara cu Video. Pentru efecte si alte chestii de infrumusetare dai la 2. Edit Movie > View video transitions sau View video effects... Sper ca ai inteles ceva din ce-am zislaughing...

| lifeForJesus a răspuns:

Incearca si Photo Story 3 for Windows!

| Criiss16 a răspuns:

Cu programul Movie Maker, pe care il ai in calculator.Il gasesti la start.happy

| simoSTAR a răspuns:

Nimenialta... spune-mi te rog acele efecte cum le pun big grin

| tuska explică:

Dar de ce nu pot scrie la fiecare poza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms... mi-a fost de ajutor ideeiele voastre ...ms:*