| kynleiii a întrebat:

stie cineva cum pot sa`mi fac profilul de facebook sa fie la fel ca cel vechi? mi l`am schimbat crezand ca il pot face ca inainte(cand dau pe profilul meu imi apare o poza mare cu mine).

Răspuns Câştigător
| 3TeoDora3 a răspuns:

Hey si eu mi l-am schimbat acum o ora si am incercat toate metodele sa il aduc la normal dar nu il poti schimba si incepand cu data de 22 decembrie nu va exista utilizator fara profil de ala ...si poza aia mare cu tine poti sai dai remove pentru ca e de preferinta e doar un coverwinking