| crismaria0708 a întrebat:

Stie cineva daca se fac meditații de limba coreeană în Constanța?

Răspuns Câştigător
| blackwhiteebts a răspuns:

Nu cred ca sunt dar gasesti pe magazin play multe aplicatii in care te va ajuta sa inveti coreeana la perfectie

| crismaria0708 explică (pentru blackwhiteebts):

Cum ar fi? Am si eu unele, dar nu strica să stiu unele in plus. Mai ales dacă sunt bune.

| blackwhiteebts a răspuns (pentru crismaria0708):

Eu am învațat de pe aplicația "Mondly:învață limba coreană"pe aplicația aceasta înveți dar te şi distrezi? cel puțin mie aşa mi se pare? Bafta!

| crismaria0708 explică (pentru blackwhiteebts):

Am avut-o și după am dezinstalat-o, dar daca zici ca pe tine te ajuta, poate o să mai incerc să invat și pe ea. Multumesc!