| Iulia_2168 a întrebat:

Stie cineva hi5-ul sau facebook-ul lui Cristi Manea, baiatul injunghiat la Craiova? Sau id-ul?

7 răspunsuri:
| KatJolie a răspuns:

Nu il chema cristi manea, il chema Andrei Goreci :p
cauta si tu pe facebook Andrei Edwart, dar il are privat.
uita-te pe you tube...uite.http://www.youtube.com/watch?v=1NFsnZk5iJI

| KatJolie a răspuns:

Aaa...celalatt...stai ca iti fac rost imediat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da il cheam cristi manea dar el a skapat usor uitate si uwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei nu mai e dar cristi a scapat condoleante familiei lui andrei si spre sa fie o lectie pentru toti pentru ca daca nu sentempla ceva rau nu se luau masuri bine ca nici acum nu fac mare lucru. r. i. p. andrei odihneste-te in pace si sper ca acolo sa ai pace.

| Iulia_2168 explică:

Nu nu.Ma refer la baiatul care a fost injunghiat dar a scapat cu rani usoare.Este cel care era cu Andrei in momentul acela.

| Iulia_2168 explică:

Nu din pacate

| marian_9356 a răspuns:

Asta doresc sa aflu si eu, tu ai aflat ceva?