| andy5589 a întrebat:

Salut/Buna, cum pot da pe facebook sa imi apara pe wall(perete) ca sunt intr-un loc anume cu cineva, GEN: " Andrey was with Cristi at Craiova " Dau funda pentru cel mai concret raspuns!

1 răspuns:
| Diiiidi a răspuns:

Buna andy>:d< dai pe wall(perete), profil cum vrei tu sa ii zici. si acolo iti arata,, starea mea" si acolo un pic mai jos ai un spatiu este un loc unde poti scrie scrii acolo ce vrei si dai posteaza sau ok ce este acolo mai bine da enter e mai usor! gata! ai postat:p
funda?