| XxBloodShotEyexX a întrebat:

Stie cineva vreun site cu rezultatele obtinute la evaluarea nationala? Daca gasiti ceva, va rog sa'mi lasi si mie un link happy dau funda :* big grin

Răspuns Câştigător
| ImMoW9 a răspuns:

Buna. Rezultatele vor fi afisate pe acest site http://www.clopotel.ro/edu/invatamant/Evaluare_Nationala/ cat de curand deoarece sunt foarte multe date de introdus in baza de date. Au fost afisate astazi de la 12 la 14 pe scoala unde s-au tinut examenele. Sper ca ai luat o nata buna :). Si inca ceva... Alege-ti liceul cum trebuie

1 răspuns:
| SnowBella a răspuns:

Rezultatele se vor afisa curand pe edu.ro sau clopotel.ro
---
Think clear!