| 10Den a întrebat:

Buna happy Stiti cam cat ar costa in total sa mi se schimbe numele din al tatalui in al mamei?

4 răspunsuri:
| VanillaJaguar a răspuns:

Nu cred ca costa nimic, si apropo, trebuie sa ai 18 ani ca sa faci asa ceva

| 10Den explică (pentru VanillaJaguar):

Am 14 ani. Mi s-a spus ca imi pot schimba numele. De fapt mama mea nu eu laughing Parintii mei sunt divortati si vreau sa mi se schimbe numele in al mamei pentru ca nu imi place numele tatalui meu. Din cate m-am interesat mi se da voie sa imi schimb numele numai daca am si acordul celuilalt parinte, si il am. Si daca am un motiv temeinic cum ar fi faptul ca e un nume ridicol. Dar am inteles ca se umbla mult pentru asta :\

| VanillaJaguar a răspuns (pentru 10Den):

Hmmm...și parintii mei sunt divortati si mama mea mi-a spus ca nu pot sa mi-l schimb pana la 18 anilaughing))
Poate am fost indusa in eroare
Ps: Fac pariu ca numele meu de familie e mai urat ca al taulaughing))

| 10Den explică (pentru VanillaJaguar):

Nuu cred laughing)