| deutzanico a întrebat:

Mama mea ar vrea sa imi schimbe alocatia de pe numele tatalui meu pe al ei deoarece el nu o intrebuinteaza corect. Stiti cumva la ce institutie poate sa o schimbe? Si, de asemenea, daca trebuie acordul amandurora?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fie mai greu de obtinut schimbarea. Va trebui sa faca o cerere in acest sens la Agentia pentru Inspectie si Plati Sociale din judetul tau. Sigur ca ar fi mai simplu si s-ar obtine schimbarea daca tatal ar fi de acord.