| Psihoyounger a întrebat:

Bună happy Ştiţi cumva dacă a apărut Messenger 11? Şi dacă da, de unde poate fi descarcat? Am văzut eu ceva dar nu ştiu dacă este oficial. Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/beta/win
Dar e beta.Varianta finala va fi mai buna

| Psihoyounger explică:

Ok, o sa mai aastept. V-as multumi daca mi-ati da un mesaj cand mai aflati noutati. happy

Psihoyounger

| Aero a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com

Sub butonul mare de Download e afisat si un link catre versiunea 11 beta.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/beta/win

Aceasta este varianta Beta. iti sugerez sa nu il download'ezi acum, asteapta sa iasa varianta finala.
Eu l-am instalat si se inteapa foarte des, uneori se inchide dint'o data fara sa iti arate vreo eroare. Prima data am crezut ca am virusi, dar am vorbit cu mai multe persoane si asa se intampla la toti.

Deci, mai asteapta.
O seara buna.