| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste statusuri care sa fie de genul asta : Poate ca ea nu l-a uitat dar merge mai departe fara sa dea impresia ca vreodata i-a pasat? Cele mai frumoase statusuri primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| SẁėĕťŷĿøVvë a răspuns:

Daca cineva nu te iubeste cum iti doresti asta nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.

Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.

Nu alerga mult timp, lucrurile bune se intampla atunci cand nici nu te astepti mai putin.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Inspir adanc, e prea fitos Cand l-am vazut era sa cad pe jos Clipesc prea des cand il privesc El mi-a zambit si simt ca-nnebunesc

Hey, te roade invidia? Cand ma privesti Taci si asculta Stiu ca orice as face vb numai de rau Si asa ai sa ramai mereu Invata din tot ce spun eu Sunt si eu un om ca tine

Asculta-ti inima si nu te indoi..., Ea te-nvata ce inseamna a iubi, Crede-n tine, n-o sa-ti para rau, Esti liber sa faci ce vrei, Esti stapanul tau

Lucky I'm so nice Even I'm surprised You are still allowed to be in my crew Show you how it's done [If you want to be someone Just watch me and you'll learn some

Stau la geam, privesc si ma gandesc Vantul imi sopteste sa-ti vorbesc... Despre tot ce simt acum... N-am idee de unde a inceput, Stiu atat, doar ca te-am vazut Si-i de ajuns

And I’m leavin’ Never lookin back again

Si nu e nevoie sa ma placa toata lumea.cum nici eu nu plac pe toata lumea

1 răspuns:
| OnlyGirl a răspuns:

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept. vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu…