| MihaLoveYou a întrebat:

stiti un vreun site/blog pe care poti sa vezi mai multe descrieri pentru hi5 (m-am saturat de banalul: am... ani, ma numesc. etc.)
P. S: puteti sa dati si hi5-uri de unde pot sa le copiez
Mersi mult!

3 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Http://www.crazyprofile.com/SURVEY/SURVEY.ASP
Completezi, dai pe "Get Code" si bagi codu la Despre mine.
Daca nu iti plac intrebarile puse acolo, poti sa iti faci tu singura
http://www.crazyprofile.com/SURVEY/create.asp
Pui acolo numarul de intrebari pe care vrei sa le pui si dai "Submit"
Daca nu te descurci poti sa lasi mesaj:)

| misschocolate a răspuns:

Bzzz. [] Sunt Emmy. [] am 12 anishOri [] fac in gen 2 [] la clasa 6. [c]. Imi placee : ● rozZul [] ● hainele chu bulinee, chu inimiOaree, chu carOurii, cu dungulitze [] ● certurilee [] [] ● sa ies in oOrash [] ● sa ma distrezz [] ● coOlaaa [] Nu imi place : ● sa ma cOpieze cineva [] ● sa ma contrazica cineva [] ● si blah blah blah []

| pauline a răspuns:

SUNT: unică și irepetabilă (ca toate ființele) AŞ VREA: sa nu fiu rea PĂSTREZ: Doar amintiri. Nu mă atașez de obiecte și nu colecționez MI-AŞ FI DORIT:. sa treaca timpul mai greu NU ÎMI PLACE: să fiu jignită sau suspectată de nesinceritate. MĂ TEM: (cel mai tare) de viata AUD: văd, simt. Am toate simțurile funcționale ÎMI PARE RĂU: când greșesc. ÎMI PLAC:multe dar nu le am NU SUNT: mincinoasă. Nici rea DANSEZ: cand vreau si cand am chef CÂNT: Rar, dar am ureche muzicală. Și voce. NICIODATĂ : nu știi ce iți aduce ziua de mâine. Nici eu nu știu… RAR: ma gandesc la ce mi se poate iampla.sunt spontana... PLÂNG : Extrem de rar. Iar dacă (chiar) plâng, înseamnă că mi s-a întâmplat ceva care m`a afectat foarte tare (insa exista si exceptii). NU SUNT ÎNTOTDEAUNA: veselă. NU ÎMI PLACE DE MINE: cand nu ma gandesc la ce va urma, nu realizez cu adevarat ce mi se intampla SUNT CONFUZĂ:sunt pusa intr-o situatzie proasta... dar pana la urma ma descurc AM NEVOIE: de libertate, încredere, atenție, tandrețe si dragoste. AR TREBUI: Să nu mai fiu atât de sensibilă la critici și reproșuri. NU IMI PLACE:sa fiu mintita si tradata