| mydarkestdays a întrebat:

stiu ca gusturile difera, dar stiti oare care este motivul pentru ca se spune ca baietii/barbatii prefera brunetele?

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu-i adevarat, blondele sunt la fel ca si brunetele, oricum la mine personal conteaza cum gandeste si cat de serioasa este, nu conteaza culoarea parului, indiferent ca e blonda sau brunete sau roscata sau verde, ce are inauntru conteaza mai mult kiss

| Furculingură a răspuns:

Probabil a fost făcut un sondaj, iar majoritatea bărbaţilor ( să zicem 60% ) au spus că preferă brunetele.

| iamanordinarygirl a răspuns:

Pai poate cred ca blondele sunt proaste si cred ca brunetele sunt destepte...