| Lisandru a întrebat:

De ce barbatii prefera brunetele?
Am gasit cateva argumente pe http://lisandru.info/......etele.html dar credeti ca sunt verosimile?

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ehee...daca prostia s-ar vindeca prin vopsitul parului, atunci planeta ar ajunge una de artisti veritabili multicolori.Referitor la intrebarea ta, raspunsul este ca nu exista un tip anume de tipa(mi-a luat vreo 10 sec sa ma gandesc la asta) pe care barbatii macho si dotati sa sara ca cainii(si ca cacofonia).Dar daca tipa e cheala? Cine o s-o mai placa? Nu e nici bruneta,nici roscata, nici satena, nici blonda si nici verde! Ei ce te faci cu asta?

| bogdan74688 a răspuns:

Nici nu trebuie sa citesc articolul; tot ce pot spune, e ca nu conteaza culoarea parului, pe cat conteaza ce ai in cap si cum arati. Daca esti fata de treaba, draguta, si sti sa te descurci, poti avea parul si albastru, si rosso fuoco, si saten. Nu conteaza corpul, pe cat caracterul, care difera de la o persoana la alta, deci, total neverosimile happy.

| Maria123 a răspuns:

E clar de ce prefera brunetele,doar pentru ca se zice ca blondele sunt proaste, cele mai proaste, deci orice e mai bun decat blondele.Nu sustin ideea asta, la fel cum nu sustin ca brunetele ar fi mai destepte sau mai loiale sau mai nu stiu cum fata de blonde.

| Adelinesmile a răspuns:

Cred ca toate acele motive pentru care brunetele sunt preferate de baieti sunt niste tampenii! Fiecare are gusturile sale. Si acum ce? O blonda nu se poate vopsi bruneta? Si daca face asta, cu ce e mai inteligenta, matura sau competenta? Cu nimic! Asta e o problema de gust. Plus ca te mai uiti si la sufletul femeii, nu doar la culoarea parului.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Stiai ca...blondele(vopsite-alea-s considerate dumb) sunt de fapt brunete vopsite?winking
Deci ei le prefera si de fapt nu le prefera pe brunete.Nu conteaza culoarea parului,iar articolul, dupa parerea mea, e cam prost. Unele statistici de acolo nici macar nu sunt adevarate.

| Dunnamite a răspuns:

@EstiDebiDebiMort. si ce ai vre asa-ti zica? crezi ca iti spune adevarul? "da iubi, mie nu-mi plac decat satenele asa ca tine!"... o, da! ma faci sa rad. si cand n-o sa mai fie cu tine, exact una blonda o sa-si traga!
Doamne, cat de credule sunt unele!

nu stiu de ce barbatii prefera brunetele mai mult decat blondele! si eu prefer brunetele, da' acum nu inseamna ca daca imi cade o blonda in brate sa nu imi doresc ceva cu ea! serios, neserios imi doresc ceva si asta e tot ce conteaza! blonda sau bruneta, mici amanunte, conteaza sa fie frumoasa!

| Satisfaction a răspuns:

Peitenului meu nu-i plac blondele pentru ca se zice ca sunt proaste si brunetele se zice ca is curve. Am noroc ca sunt satena!

| maria_7807 a răspuns:

Eu una sunt bruneta.si nu cred ca barbatilor le plac blondele sau brunetele mai mult. poate doar. vorba lu maria 123.pentru ca se zice ca blondele sunt proaste si curve.dar nu e mereu ajea.snt si brunete proastelaughing.sau multi mai au conceptia ca. woww daca e blonda.gta ee si frumoasa. poate sa fie muma padurii dar daca e blondaa wow.nu e ajea.un baiat destept nu are preferinte intre blonde si brunete