| pirla a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar am visat cu un baiat pe care nu l-am mai vazut in viata mea. Simteam ca vrea sa imi zica ceva si era destul de tacut. Ce poate insemna? Oare acel baiat chiar exista, o sa il cunosc vreodata? Sunt sigura ca nu l-am mai vazut pana acum.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu inseamna nimic, dar totodata poate insemna tot ce vrei tu, conteaza cum interpretezi tu visul si ce atentie ii acorzi, daca vei vrea sa intalnesti un baiat ca cel din vis, il vei intalni, daca vei vrea sa nu il intalnesti nu il vei intalni, nu exista o regula, depinde doar de tine.

| StefiChan8D a răspuns:

Pe acel baiat il vei vedea in viitor, mie mi se intampla asa cu fiecare persoana foarte importanta pe care o voi cunoaste.