| anananana2001 a întrebat:

Am visat aseara un baiat,pe care nu l cunosc,nu l am vazut niciodata. Am visat ca m-a sarutat,si imi placea,parca simteam ceva pentru el. Era baiatul perfect, exact pe tiparul meu, si acum nu stiu ce inseamna asta.Chiar nu inteleg...
Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Si eu am avut multe vise(/visuri) de genul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu-l cunosti si in realitate, totul va ramane un vis frumos si nimic mai mult. big grin

| OldSoul a răspuns:

Se spune ca persoanele pe care le visam sunt persoane care la un moment in data le-am intalnit, intalnit indirect spuns, persoane pe langa care am trecut fara sa le observam.
Acum legat de vise nimic nu e sigur, poate cum am spus mai sus, ai trecut odata pe langa el si el te placea dar tu nu l-ai remarcat, sau desigur, poate nu inseamna nimic acest vis.
Oricum ar fi eu spun sa nu-ti bati capul cu visele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca il cunosti, dar nu ti-ai dat seama. Visele nu sunt atat de precise.

| 393Dan a răspuns:

Nu inseamna nimic. Te gandesti la baieti si vrei un prieten.

| emaopris a răspuns:

Inseamna ca esti îndrăgostită. Te gândesti cel mai des la baieti si la sărutări. Stii, la ce te gândesti cel mai des, aia visezi. Mie mi sa întâmplat.