| maria999 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si as vrea sa stiu cum se procedeaza cu acele liste pentru repartizarea la liceu, dupa ce criterii te repartizeaza calculatorul etc. Ofer funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Dupa media de admitere si dupa optiunile pe care le alegi.Ce iti doresti cel mai mult pui pe nr 1, urmatoarea pe 2 samd. Daca media ta e prea mica pentru optiunea 1, te repartizeaza la 2, daca si acolo e prea mica, la 2 si tot asa.

| wolder a răspuns:

Pentru explicatii cele mai clare intreaba-ti DIRIGINTELE/ DIRIGINTA!