| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Unde sunt cele mai bune facultati din Romania?
Care sunt?
Si la facultate cum se intra, in ce fel se procedeaza? eu am intrat la liceu, si este repartizarea computerizata nu stiu cum e treaba acolo, sa imi spuneti mai multe. As vrea sa stiu de pe acum. Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Daca vrei facultate buna invata sa scrii corect gramatical

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Mai baga o fisa si exprima-te corect ex: " eu am intru la liceu " Si daca tu " ai intrii la liceu " mai e cale lunga pana la facultati deci nu vad de ce ti-ai bate capul de pe acum...

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Cand eu am deschis intrebarea " eu am intru la liceu " era exact ce scria. Si nu ochii mei sunt defecti deoarece am folosit copy paste nu am redactat de mana. Asa ca nu te mai umfla in pene!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ucigasuldeprostie daca nu se vede bine am scris: eu am intrat la liceu, dupa ce iti cumperi ochelari. atunci mai vorbimhappy