| Anca_1481 a întrebat:

happy sunt cls a8a, as vrea sa dau la un profil de bilingv si m-ar interesa sa stiu mai multe despre probele scrise si orale la franceza si engleza. La care a fost mai greau sau mai usor? in ce au constat intrebarile, exercitiile? big grin. Va rog frumos >:" multumesc love struck

1 răspuns:
| lilboutique a răspuns:

Nu poate nimeni sa-ti spuna la ce este mai usor sau mai greu, daca tie iti place mai mult engleza dai examen de bilingv la engleza, daca iti place franceza dai la franceza.

uite niste modele de teste
http://www.eminescubuzau.ro/......-franceza/

succes