| StefiD a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au dat examneul la bilingv engleza. In ce consta(in mare) probele orale si scrise de la examenul de engleza.

1 răspuns:
| AaaMoods a răspuns:

Ei bine eu nu am dat ( dau si eu odata cu tine [credlaughing] ) insa eu stiu cum arata exact subiectele!
Proba scrisa: Maxim punte 60
Avem 6 subiecte(1 subiect = 1 execrcitiu)
Fiecare subiect are 10 puncte
Proba orala: Maxim 30 puncte
O sa primesti o foita cu un textulet si cateva intrebari pe baza textului
AI 15 minute la dispozitie sa te gandesti dupa care vei prezenta raspunsurile tale

Puncte oficiu: 10!