| ladyoftheflowers a întrebat:

Sunt fata, am 15 ani si sunt putin plictisita. As vrea sa vorbesc despre orice cu un strain de 14-16 ani.
Daca si voi sunteti plictisiti trimiteti-mi id-urile happy

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dati si voi un click aici macar de curiozitate:X sunt haine foarte frumoase si ieftine.si reduceri foarte multe . http://originals.ro/59753org .daca vreti sa comandati ceva imi spune-ti si va comand . Ii dau funda celui care intra primul pe site.:*

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Buna,iubesc site-ul asta de haine, e super-tare.Imi plac atat de mult slapii roz si pantalonii scurti roz de la femei, mingile sunt bestiale, la bluze si hanorace sunt atat de tari.Si eu care ziceam ca nu ma las impresionata de hainele de pe internet si ca nu voi cumpara niciodata.Nu stiu daca am ghicit dar si tu pari una care sa-i placa hainele de calitate, nu-i asa?

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Chiar imi plac hainutzele dupa acel site.:X si nu neaparat pentru ca sunt de firma.dar chiar sunt frumoase happysi mi-am comandat geaca aceea maronie asa la 1.165, 99 Lei si a doua zi am primit-o. cu toate ca aveam mari indoieli...happy

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Serios,si mie imi si plac la nebunie hainele de pe acel site,sunt super, am vorbit cu parintii si peste cateva zile imi comand si eu ceva ce-mi place de acolo(un pic mai ieftin), multumesc mult ca ai aratat si altora acest site happy

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,si eu sunt plictisita dar nu am chef sa vorbesc cu cineva.Iesi pe afara,asculta muzica,danseaza, cauta ceva care-ti place pe internet, citeste o carte.te pup.

| cL33loo a răspuns:

Smoke.metin3